Poslední návštěva: Právě je stř říj 18, 2017 8:12 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 597 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Problém s instalací downloadů? ČTĚTE ZDE!
PříspěvekNapsal: ned led 31, 2010 6:10 pm 
Adminka
Adminka

Neptejte se mě, CO MÁM DĚLAT KDYŽ MI NEJDE INSTALOVAT OBLEČENÍ / VLASY / COKOLI?... protože na takovou otázku se nedá odpovědět a já vám na ni neodpovím.

A to z toho prostého důvodu, že můžete dělat špatně milion věcí a pokud mi nespecifikujete přesně co jste dělali a jak to vypadalo když to nešlo, nelze nijak určit, kterou z toho miliónu chyb jste zrovna udělali.

Pokud chcete poradit, dodejte informace - VYPLŇTE TENTO DOTAZNÍK:

1/ o jaký typ souboru se jedná
a/ sims3pack
b/ package

c/ Jaká je verze vaší hry?
----- A/ POSLEDNÍHO ROZŠÍŘENÍ (ve Spouštěči vlevo OPIŠTE ČÍSLO TAM UVEDENÉ))
----- B/ ZÁKLADNÍ HRY (ve Spouštěči vlevo dole PODRŽTE MYŠ V ŘADĚ IKONEK NAD HRANATOU, KTERÁ ZNAČÍ ZÁKLADKU - NEKLIKEJTE, POČKEJTE, ČÍSLO SE VYPÍŠE)

d/ Je to originálka?

2/ pokud package, kde máte umístění složky MODS -
a/ v Dokumentech
b/ V Program Files
c/ Opici už, doufám, nepoužíváte?

Obrázek

TOTO ZODPOVĚZTE VE VŠECH PŘÍPADECH
3a/ nefungují žádné downloady, nebo jenom některé?

3b/ pokud fungují jenom některé, záleží na formátu? (Tzn, fungují všechny sims3packy / fungují všechny packages - a ty druhé ne?) Nebo na formátu nezáleží, protože fungují některé sims3packy nebo / a některé packages a jiné ne?

4/ dejte mi link na stažení těch souborů a napište mi které nešly - potřebuji si je prohlédnou, případně otestovat v mojí hře, čili potřebuji link na konkrétní download, ne na hlavní stránku nějakého webu

5/ Umíte správně extrahovat soubory ze zipu nebo raru? Zkontrolujte si v tomto návodu, zda neděláte chybu nakreslenou na posledním obrázku:
http://www.simoradna.cz/viewtopic.php?f=2&t=149

6/ Popište PŘESNĚ jak vypadá ona závada, jestli Spouštěč / něco jiného / hází nějakou chybovou hlášku atd.
("Ono to nejde" NENÍ přesný popis závady a nebudu na takové příspěvky odpovídat.)

7/ Jakou máte verzi hry?
Potřebuji vědět jednak číslo z levého dolního rohu ve Spouštěči, jednak - pokud to dokážete zjistit - i číslo verze základní hry. Zjistíte ho ve správě programů: Start/ Ovládací panely / Programy a funce (nebo podbně, záleží na typu Windows) - tam najděte základní hru. Její verze bude vždy 1.něco a to "něco" potřebuji vědět.

Obrázek

POKUD MI NEDÁTE JEDNOZNAČNÉ, KONKRÉTNÍ A SROZUMITELNÉ odpovědi, nebudu vám schopna pomoci a je zbytečné, abychom navzájem plýtvali náším časem a energií.
POKUD MI DÁTE JEDNOZNAČNÉ, KONKRÉTNÍ A SROZUMITELNÉ odpovědi, pokusím se vám pomoci jak budu umět, ale v tom, zda se dobereme dobrého výsledku, hodně záleží na vás a na kvalitě vašich odpovědí.

Offline Profil  

Předmět příspěvku: Re: Problém s instalací downloadů? ČTĚTE ZDE!
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 6:21 pm 
Srdcová Královna
Srdcová Královna

1)package

2)přesně nechápu jak to myslíš s tou opicí a merlinem :D

4)ano mám

4b)Žádnou složku jsem nenašla??

5)jen některé

5b)ne,na formátu nezáleží.

6)už newím kde přesně jsem je stáhla.vlasy jsem stahovala z různých stránek ale žádné mi nejdou

7)ano umím

8)Žádná závada ani chyba se mi na monitoru neukazuje ale jde o to že i když to mám rozzipovaný a ve složce downloady tak když vytvářím siminku stejně se mi tam ty vlasy nezobrazí.

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 10:18 pm 
Temná Hraběnka
Temná Hraběnka

Dolikm píše:

8)Žádná závada ani chyba se mi na monitoru neukazuje ale jde o to že i když to mám rozzipovaný a ve složce downloady tak když vytvářím siminku stejně se mi tam ty vlasy nezobrazí.

Tak to bude asi ta chyba... downloady se nekopírují do složky package, ale přímo do složky hry: C:program files - the sims 3 cestovní horečka - mods - packages

No, ale moje odpověď uplná, protože někdo píše že musíš mít nainstalovanou opici (což nevim jak ti vysvětlit co to znamená) a někdo tvrdí, že se obejde i bez opice...

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 10:20 pm 
Temná Hraběnka
Temná Hraběnka

teda nekopírují do složky downloady...

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: pát úno 05, 2010 2:43 am 
Adminka
Adminka

Dolikm píše:
1)package

2)přesně nechápu jak to myslíš s tou opicí a merlinem :D

4)ano mám

4b)Žádnou složku jsem nenašla??

5)jen některé

5b)ne,na formátu nezáleží.

6)už newím kde přesně jsem je stáhla.vlasy jsem stahovala z různých stránek ale žádné mi nejdou

7)ano umím

Dobrý, dotazník funguje a vím, kde je chyba :mrgreen:

DOWNLOADY FORMÁTU PACKAGE NEPATŘÍ DO SLOŽKY DOWNLOADY, ani do žádné jiné složky v Dokumentech

Je potřeba si dle mého návodu:
1/ stáhnout a nainstalovat Opici
2/ ta vytvoří složku Mods - ve složce základní hry - více viz návod body 1 a 2.
3/ Tuto složku Mods doporučuji dle návodu od Moni následně přesunout do složky Cestovní Horečky
4/ a teprve pak DO TÉTO SLOŽKY, NE DO DOKUMENTŮ!!!, přijdou vlasy a další soubory formátu package

Návod zde, v záhlaví má i link na ten přesouvací návod od Moni, takže ho pak netřeba nikde hledat:
http://sims3loverdag.blogspot.com/2009/ ... onkey.html

A z té složky Downloady to všeho vyházej.

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: pát úno 05, 2010 2:55 am 
Adminka
Adminka

Iveta183 píše:
No, ale moje odpověď uplná, protože někdo píše že musíš mít nainstalovanou opici (což nevim jak ti vysvětlit co to znamená) a někdo tvrdí, že se obejde i bez opice...

Ta Opice tam není jenom pro parádu, má svoji funkci a pokud ji tam nebudeš mít tak
1/ nebudeš mít složku Mods, protože ta se ve hře nevyskytuje - právě Opice ji vytvoří
Kdo nemá Opici, nemá tuto složku, takže je zbytečný mu radit, aby do ní kopíroval downloady, protože ji nenajde.

2/ Bez Opice ti to nebude fungovat, protože samotné nakopírování downloadů do nějaké složky nestačí, je potřeba ještě pořešit soubor Resource.cfg, což Opice zařídí. Lze to dělat i ručně, ale protože je to složitější, tak to nikdo nedělá.

Až PO (!!!) INSTALACI OPICE existují dva způsoby jak dále downloady dávat do hry. Jeden je přímo prostřednictvím Opice a používá se bez Horečky pro základní hru.

Druhý je ručně bez Opice - a používá se po přestěhování složky Mods do složky Horečky. Ale i v tomto druhém případě je nutné mít Opici nainstalovanou! Z toho asi vzniklo to, že to jde bez ní - jde to bez její asistence při instalaci, to ano - ale musí být přítomna a nainstalována, jinak to nefunguje. Takže i verze "bez Opice" je vlastně s Opicí, na to bacha.

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: pát úno 05, 2010 12:23 pm 
VIP
VIP

Zas musím přispět...

ad 1 - příslušné adresáře (složky) je možné vytvořit ručně (jen je třeba vědět přesné názvy - Mods a v něm adresáš Packages)

ad 2 - resource.cfg se dá taky napsat ručně (opravdu nedoporučuju, páč sám nevím pořádně co tam psát a jak), nicméně samotný soubor se dá stáhnout (já to tak řešil v době, kdy Opice prostě stáhnout nešla odnikud...)

A pak skutečně stačí jen nahrát soubory package do příslušnýho adresáře a spustit hru.

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: pát úno 05, 2010 1:04 pm 
Adminka
Adminka

Woodstock píše:

ad 1 - příslušné adresáře (složky) je možné vytvořit ručně (jen je třeba vědět přesné názvy - Mods a v něm adresáš Packages)
.

Samozřejmě, že dá. Ale když někomu zmatenýmu poradíš "dej si downloady do složky Mods", tak mu to asi takhle moc nepomůže, protože ji bude hledat. Reagovala jsem na to, že to Iveta poradila Dolikm.

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: pát úno 05, 2010 2:19 pm 
VIP
VIP

Samozřejmě, je třeba postupovat podle návodu :) Tam je to všechno řečeno poměrně jasně. Holt moc často zapomínám, že se Sims si zkouší hrát spousta lidí, co sotva umí s počítačem (to prosím nebrat jako urážku nikoho a ničeho, jen jako dosti brutální popis reality).

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: pát úno 05, 2010 5:47 pm 
Srdcová Královna
Srdcová Královna

Tak díky :)) Akorát mám ještě jeden problém.Hledám hledám kde stáhnout tu opicy a něják to nemůůžu najít :( Nevíte náhodou kde bych to mohla stáhnout ?? Byla bych ráda :)

Offline Profil  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 597 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]