Poslední návštěva: Právě je pon říj 23, 2017 3:37 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Chyby po přihlášení ve hře
PříspěvekNapsal: ned říj 30, 2016 7:05 pm 

Ahoj,
mám hodně divný problém v TS3, o kterém jsem bohužel nenašla žádné informace ani na českých, ani na zahraničních stránkách. Jde o to, že když zapnu spouštěč, normálně mi jde se přihlásit, zobrazí se vše správně, i počet Simpointů na účtě. Ale když se přihlásím poté, co se hra načte (a je jedno, jestli v hl. nabídce nebo až ve hře), ukazuje mi to, že mám 0 Simpoints a nemůžu se připojit k TheSims3 obchodu; jednak přes to okénko s mým avatarem v hlavní nabídce, když kliknu na "Koupit" (SimP.) - načte se jen prázdné bílé okno; nebo když v menu zvolím "Otevřít okno stahování" - vyskočí hláška "Pro přístup k panelu stahování se prosím přihlaste k The Sims 3 Obchodu". Ale i když se tam přihlásím v Exploreru nebo v Chromu, pořád to nic nedělá. Zkoušela jsem přeinstalovávat, tento problém je i když si nainstaluju jen základovku bez dodatků. Už opravdu nevím, co s tím. Teoreticky by asi hra i s tímto problémem byla hratelná, když si budu věci kupovat jen mimo spuštěnou hru, ale bojím se to nechat jen tak, aby nenastaly další komplikace. Budu vděčná za jakoukoli radu :roll:

Offline Profil  

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]