Poslední návštěva: Právě je sob pro 16, 2017 5:15 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1238 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 124  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Chyby ve hře - první a poslední pomoc
PříspěvekNapsal: pát lis 27, 2009 10:07 pm 
Adminka
Adminka

Obecně vzato jde o to, že si do hry nataháte neofiko downloady, to vám tam nadělá paseku a pak se ptáte co s tím máte dělat. To vám ale nikdo neporadí, protože každý máte ve hře jinou kombinaci downloadů, které se mohou navzájem ovlivňovat.
Navíc poslední patche i datadisk dělají problémy i v kombinaci s downloady, které šly v neopatchované hře bez datadisku v pohodě.

Takže prvním podezřelým při nových podivných chybách je vždy neoficiální obsah ve hře.

Zkuste následující testy:

Obrázek

1/ Udělejte si zálohu, ať si testováním nezničíte hru, protože někdy se jí podaří zachránit.
Vyhoďte VŠECHEN neoficiální obsah otestujte to. Ideálně v novém městě, ne v rozehrané hře.

(Neoficiálním obsahem se myslí vše kromě věcí zakoupených ve Store. I věci z Výměny ho mohou obsahovat, takže to taky pryč).

Obrázek

2a/ Pokud to mohlo, byl to nějaký download.
Teď můžete mít poškozené i uložené hry anebo taky ne. Takže otestujte i uloženou hru, stále ještě bez neoficiálního obsahu ve hře.

------------------- Pokud se chyba nevrátila, způsobil ji prostě nějaký dowload, uložené hry jsou v pořádku, můžete hrát dál. Případně můžete postupně vracet neofiko downloady do hry a hledat které jsou v pohodě a které dělají zle.

------------------- Pokud se chyba vrátila, budete se toho města muset vzdát. V lepším případě se vám podaří přestěhovat nějakou rozehranou rodinu nebo rodiny do jiného města, aniž by se chyba zase objevila - otestujte to. V horším případě tyto rodiny i po přestěhování obnoví chybu, což znamená, že budete muset zahodit všechno.

Obrázek

2b/ Pokud to nepomůže, přeinstalujte bez downloadů, bez uložených her, otestujte znovu.
Pokud nepomůže ani to, už nepomůže nikdo jiný než technická podpora, protože pak jde o chybu přímo ve hře.

Obrázek

3/ Jestli ve hře žádné neofiko downloady nemáte, proveďte bod 2b (a nezapomeňte si předtím udělat zálohu).

Kontakt na českou technickou podporu:
viewtopic.php?f=2&t=28

Offline Profil  

Předmět příspěvku: Re: Chyby ve hře - první a poslední pomoc
PříspěvekNapsal: čtv bře 18, 2010 11:53 pm 

Mě se stalo že jsem udělala celou misi a ve chvíli kdy už stačilo jen kliknout na " hlásit se " !!
Se simík nemohl nahlásit protože ten za kým měl jít stál na mostě a zamrzl tam asi..:-(

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 10:42 am 
Adminka
Adminka

marho píše:
Loverdag píše:
Tak to vypadá na chybu. Pokud jsi si jistá, že mu nic nezůstalo v inventáři - třeba že mu v bistru nenacpali jako omluvu za číšníkovo chování nějaký dezert, který se mu tam zkazil - zkus ho zresetovat cheatem, třeba to zabere.

Tak jsem to udelala. A pro zmenu mi zamrzla cela hra, interakce a hejbat s misi muzu,ale postavicky, svetla atd. se kousla. Kdyz to schodim a nahraju znovu ulozenou hru,tak to same. Co ted s tim, nechci zacinat zase od znovu. :roll:

No, tak to je ale nějaká horší chyba, to ti nezpůsobil ani cheat ani špatné náladovky. Pokud nemáš downloady, které by na to mohly mít vliv, tak bych ti doporučila nepopulární přeinstalaci - pokud tam máš teďka něco špatně, což zjevně ano, budeš-li hrát dál, máš jisté šance, že se ti budou vyskytovat různé chyby, případně se to bude průběžně zhoršovat až můžeš dojít i k nehratelnosti. Takže by to mohla být docela ztráta času.

Jinak pokud to tak neděláš - ukládej často a pokaždé do nového souboru. To je základní bezpečnostní opatřební, které by měl dodržet každý hráč - na hru se nemůžeme spolehnout, bugy tam jsou a budou a je potřeba mít touto formou vytvořené zálohy - když se poslední uložení poškodí, zahodíš ho a vrátíš se ke staršímu a nepřijdeš tak o velkou část hry.

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 5:32 pm 

Mam taky problem,dostal som ukol sa s jednym simikom skamaradit,ale je neviditelny, z dialky vidim len znacku ukolu a ked na to kliknem tak sa ide s nim rozpravat.ale ked zblizim kameru na normal tak zmizne.aj som zakazal obsah v hre a stale nic.a veci mam len zo sims store.zadne z 3 strany.viete poradit?

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 5:34 pm 
Adminka
Adminka

Zresetoval jsi ho cheatem?

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 5:38 pm 

Loverdag píše:

co mas na mysli?ja cheaty nepouzivam. mozes to prosim ta vysvetlit?diky

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 5:47 pm 
Adminka
Adminka

taker666 píše:
Loverdag píše:

Jde o opravný cheat na simíky, se kterými se něco porouchalo, zaseklo apod. Viz bod 1:
http://www.simoradna.cz/viewtopic.php?f=2&t=84

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 6:43 pm 

Loverdag píše:
taker666 píše:
Loverdag píše:

Jde o opravný cheat na simíky, se kterými se něco porouchalo, zaseklo apod. Viz bod 1:
http://www.simoradna.cz/viewtopic.php?f=2&t=84

no nefunguje.resetne ho ale stale je neviditelny,este ze mam zalohovanu hru zo vcera.to mam od teba.ale ako to je mozne?co ked zasa zmiznu ked budem mat s nimi ukol?

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 6:46 pm 
Adminka
Adminka

Tak ten úkol nevezmeš, to je to nejmenší. problém bude když jich začne mizet víc, nebo když zmizí tvoji aktivní.

Co to je za chybu netuším. Pokud nemáš žádné downloady, které by to mohly působit, tak tam je pak každá rada drahá. Asi motlitba a/nebo přeinstalace :mrgreen:

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 6:59 pm 

Prosím o pomoc,ještě se mi to nikdy nestalo,tak si nevím rady.Včera jsem ve svém městě normálně hrála a když jsem dnes chtěla pokračovat a vybrala jsem rodinu za kterou chci hrát,tak v momentě,kdy jsem ji potvrdila,tak místo,aby se začala načítat,objevila se mi obrazovka s náhledem na město,ale bez panelu a bez označení jednotlivých parcel,takže nebylo na co kliknout a musela jsem odejít ze hry.Zkusila jsem to několikrát u různých rodin a pořád to samé.V tom městě můžu stavět,vystěhovat rodinu,ale nemůžu za žádnou hrát.Spustila jsem hru bez uživatelského obsahu a taky to nejde.Zkusila jsem hrát v jiných městech,tam se mi rodina normálně načetla,kromě Bridgeportu,tam mě při načítání rodiny spadla hra,ale to je bohužel u mě normální,za to město vůbec nehraju,často mi to spadne.

Offline Profil  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1238 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 124  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]