Poslední návštěva: Právě je pon říj 23, 2017 3:38 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1238 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 120, 121, 122, 123, 124
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Chyby ve hře - první a poslední pomoc
PříspěvekNapsal: čtv črc 30, 2015 11:43 am 

Ahoj, nedávno se mi vyskytla ve hře chyba při načítání (jak se objevují tipy do hry), kdy se hra načetla a vyskočilo mi okno s "Při stahování souboru Sunset valley.sims3.exe se vyskytla závažná chyba, důrazně doporučujeme restartovat aplikaci". Restart nepomohl, takže jsem zkusila falešnou přeinstalaci, a jak jsem natahala zpět složky Saves a Library, chybu jsem si asi přitáhla zpátky. Můj dotaz zní, můžu s tím ještě něco udělat, aniž bych o uložené hry přišla? Díky.
Jinak, hra je základní a bez downloadů.

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: čtv črc 30, 2015 11:58 am 
Moderátorka
Moderátorka

Zkusila bych načíst starší zálohu a zkusit, jestli tam chyba už byla.Kdyby ne, mohla bys hrát z toho s tím , že by ti chybělo něco odehraneho. V opačném případě je poškozený save a nedá se s tímn nic dělat.

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: pát črc 31, 2015 12:45 pm 

Bohužel starší zálohu nemám, takže to asi budu muset nechat tak, ale děkuju moc za radu.

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: stř srp 26, 2015 2:32 pm 

Zdravím, včera mi při hraní zmizel simík když si pro něj přišli policajti a odvezli ho na stanici kvůli porušení zákazu vycházení od té doby jsem ho neviděla zmizel mi z panelu rodiny vůbec nevim kde je reset sim nepomohl

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: stř kvě 18, 2016 9:10 am 

Ahoj, ve světe TS3 se nepohybuji ani půl roku, takže toho ještě spoustu nevím a mám pár problémů, které si neumím vysvětlit. Za 1. když si chci na festivalu koupit jídlo ve stánku, tak můj simík s prodavačem jen prohodí "bla bla" a nic se pak nestane. Žádná nabídka jídla.
2. když má můj simík doručit telegram, tak ta věcička, kterou má vedle sebe při doručení má vypouštět zvláštní efekty, ale nic nevypouští. Stejně tak když má koncert, tak všechny rekvizity co nakoupím a co maj něco dělat, tak nedělají.
A konečně za 3. můj problém je vyzobrazen na tomto screenu http://prntscr.com/b5en6m
Stalo se mi to nečekaně, jelikžo den předtím hra normálně běžela. Tabulka se objeví po načítání rodiny. Problém je, že ten soubor je celá rodina, se kterou hraji od začátku, co hru mám. Zkoušela jsem smazat downloady - NIC, zkoušela jsem falešnou přeinstalaci - NIC. Dělá to pouze u této rodiny.

Pokud by někdo věděl odpověď alespoň na jeden z mých problémů, budu ráda za jakékoliv rady :)
PS: Počítačem to být nemůže, je od ledna 2016 zcela nový a spustí mi i takové hry jako GTA V na maximum.

Dodatek: Tak na ty efekty už jsem přišla, stačilo dát pryč cenzura off (asi stará verze), takže tímto bych ještě chtěla poprosit, jestli někdo má zaručeně novější verzi co dá pryč kostičky, budu ráda za odkaz. Třetí bod stále platí :)

Děkuji.

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2016 7:45 am 
Moderátorka
Moderátorka

Ahoj, vypadá to, že je nějakým způsobem poškozený save - to se bohužel ve trojce stává a nejde to až tak moc ovlivnit. U tebe je asi jen štěstí, že to nic jiného kromě téhle tabulky nedělá. :) Jediná věc, co by to asi mohla napravit, je vrátit se k savu, kde to ještě poškozené není - to se ale těžko odhaduje. Pokud nemáš vytvořené vlastní zálohy, můžeš se zkusit k nějaké záloze automatické, které čas od času vytváří hra, ale ztratíš tím samozřejmě postup ve hře. Jinak se asi nedá dělat už nic. V jiných hrách doporučuju pravidelně vytvářet zálohy, občas se to hodí. :) Něco k zálohování tady: viewtopic.php?p=147276#p147276

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: ned čer 12, 2016 4:02 pm 

Zdravím, mám menší problém - hra nejde spustit. Hází to hlášku: Při spouštění došlo k chybě. Více informací najdete v chybovém hlášení (soubor Log)
Přeinstalace nepomáhá (ani ta třicátá), nepomáhá instalace přes origin, ani stažená hra (už mě unavovala neustále dokola to stahovat přes origin), nepomáhá čištění registrů. Všimla jsem si, že ta hláška se objeví pokaždé až po té první aktualizaci. Zdá se, že do té doby funguje. Jenže tu aktualizaci potřebuju na instalaci dalších dodatků. Další věc, které jsem si všimla je, že ve startu ve hrách mi pořád zůstává ikonka The Sims 3 Přepychové ložnice, přitom by měla být odinstalovaná a nikde jinde ji nenacházím (ani v nainstalovaných programech, ani na disku). Mám podezření, že se mi někdy povedlo nějak špatně odinstalovat nějaký dodatek nebo balíček (asi ty ložnice) a právě ty mi v tom dělají neplechu. Ale nwm jak to souvisí s tou aktualizací.

P.S. Možná bude tenhle problém v nalezení ještě v několika dalších tématech. Jenže tam sem se nedočkala žádné odpovědi, technická podpora zrušila možnost napsat jim před email a já už vážně nevím, co dalšího s tím můžu dělat.

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: pon črc 11, 2016 9:53 pm 
Moderátorka
Moderátorka

IvetinQa píše:
Dobrý den,
prosím vás o radu, mám takový problém..
Vždycky jsem na svém počítači hrála Sims 3 s tak 1200 downloads a stovkou packages. Počítač se pak nějak rozbil a začal se vypínat. Tak jsme ho dali spravit. Většina součástek se vyměnila, opravila... :D A vrátili mi ho s tím, že by sims mělo jít. Dala jsem tak nějakých dohromady 800 souborů takže méně něž jindy. Sims se vždy zaplo načetlo se, a pak se načítalo město, pc začal hučet a když se město mělo dočíst pc se vypl. Když jsem se to pak snažila spravit, zjistila jsem že bez downloadů to už jde. Tak jsem se fakt přemohla a mazala jsem. Zbylo mi tu necelých 300 d. a okolo 50 p. pc se ale stejně vypl... Sims sem i snížila grafiku, spustila jako správce, smazala na celou obrazovku...Znamená to teda že z nějakého důvod ten počítč nesnáší downloady? :D :D Jo a jiné hry jdou :D
Děkuji za odpovědi :D

Sakura píše:
Spíše mi to zní, že se ti počítač přehřívá. Samozřejmě, s takovým množstvím downloadů v trojce dochází je zpomalování hry a je o dost náročnější pro počítač. Ten se potom přehřívá a když se dostane nad hranici, tak aby neshořel, tak se vypne. COž je jedno, tomu počítači to škodí tak jako tak. Samozřejmě, může jít o něco jinýho, to je jen moje teorie. Zkus si změřit teploty v počítači (prográmků je na to i zdarma hromada) a případně bych pořešila chlazení.

Offline Profil  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1238 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 120, 121, 122, 123, 124

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]