Poslední návštěva: Právě je pon pro 11, 2017 8:01 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1474 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 148  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: První dojmy z hraní & obecná diskuse
PříspěvekNapsal: čtv zář 04, 2014 7:20 am 
Adminka
Adminka

Startujeme ...
... 3 - 2 - 1 - TEĎ :!:

Offline Profil  

Předmět příspěvku: Re: První dojmy z hraní & obecná diskuse
PříspěvekNapsal: čtv zář 04, 2014 7:49 am 
Milovník pohádek
Milovník pohádek

Složenky!

440 simoleonů za takovou chajdu? :o

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: čtv zář 04, 2014 7:51 am 

Já mám taky vysoký účty, ale to bude asi proto, že moji simíci mají permanentně zapnuté rádio. :lol:

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: čtv zář 04, 2014 8:00 am 
Milovník pohádek
Milovník pohádek

Tak mi poprvé spadla hra :!: Žádná chybová hláška, nic, prostě zmizela z úloh.. Mám strašnou radost :|

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: čtv zář 04, 2014 8:14 am 

Mě pro změnu každou chvíli naskočí hláška Program přestal pracovat.

A taky už jsem našla spoustu bugů, občas mi nejde normálně ukládat. Musela jsem se spoléhat na Autoukládání, ale přišla jsem na to, že stačí jednou, dvakrát dát místo Uložit tak Uložit jako... a přepsat, pak už to zase půjde.
Často po zapnutí hry mi nejdou ovládat rychlosti pomocí klávesnice, buď musím klikat myší NEBO! jít se simíkem na jiný pozemek, spraví se to samo.
Taky tam mám bugy, co už se objevovali v Livestreamech.
Někdy, když simík vaří, pracuje s prázdnou plochou. Ta animace se prostě neukáže, třeba jak upustí tu solničku do hrnce, mě se to ukazuje jako, že ji upustí na prázdnou, ale rozpálenou, plotnu. :lol:

Naposledy upravil Gilandhel dne čtv zář 04, 2014 8:23 am, celkově upraveno 1

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: čtv zář 04, 2014 8:20 am 
Milovník pohádek
Milovník pohádek

Mě hra zatím ani jednou nespadla.
Jinak co se mi líbí - kávovar v téhle hře už není tak neuvěřitelně drahej jako v trojce, obyčejnej se dá pořídit už za tuším 95,- a nedává náladovku, ale rovnou energii zvedá, takže je třeba dobrej před tím, než jdou simové do práce. :)

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: čtv zář 04, 2014 8:34 am 
Milovník pohádek
Milovník pohádek

Už jste zkoušeli uspořádat večírek? Tolik možností hned ze začátku! :mah_(chilling):
Obrázek
... a chybí narozeninová oslava.

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: čtv zář 04, 2014 8:36 am 

Týjo, tak mě hra nespadla ani jednou za celou dobu hraní (a to jede v podstatě 24 hodin denně :)) a bugy taky zatím nic moc, kromě pár grafických a jednoho zaseknutého baru na doplňování dovedností nad hlavou (po celou dobu dovednost poctivě přibývala, i když sim spal). Jinak mám od vás pár report, že jste ze hry zklamaní. Musím říct, že i já po prvním nadšení už trošku ubírám plyn, ale pak si vzpomenu na trojku... a proti ní je to zlaté :)

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: čtv zář 04, 2014 8:40 am 

She píše:
Týjo, tak mě hra nespadla ani jednou za celou dobu hraní (a to jede v podstatě 24 hodin denně :)) a bugy taky zatím nic moc, kromě pár grafických a jednoho zaseknutého baru na doplňování dovedností nad hlavou (po celou dobu dovednost poctivě přibývala, i když sim spal). Jinak mám od vás pár report, že jste ze hry zklamaní. Musím říct, že i já po prvním nadšení už trošku ubírám plyn, ale pak si vzpomenu na trojku... a proti ní je to zlaté :)

Zklamaná?! Ani náhodou! Bugy se dali čekat, a sice jsem zase zvyklá mít ve hře spoustu dodatků a tak, ale TS4 je naprosto boží. Jinak to mám jako ty, když mě to přestává bavit, vzpomenu si na trojku a všechny problémy, co s ní mám a nuda je rázem pryč! :lol: :lol:

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: čtv zář 04, 2014 9:16 am 

Ahoj, tak já teda zklamaná jsem. Prostě si nemůžu pomoct.... Jako věděla jsem, že tam budou načítací obrazovky, ale myslela jsem, že v rámci čtvrtě půjde o volný pohyb. A ono, když jdu do baráku vedle, šup-načítací obrazovka... To je fakt smutné. :? Simové graficky pěkní, ale když chodí do práce, tak jsou (alespoň ti moji) z práce permanentně nesví, naštvaní, nebo něco podobného.. Než se dostanou do pohody, můžou jít tak akorát spát ...a pak na novo. Jasně, dají se pak koupit odměny, aby třeba nemuseli na záchod a tak, co trochu vyřeší neustálé řešení potřeb, ale i tak mi přijde, že je to trochu moc přeemotizovaný. Popravdě mě osobně to přijde jako velký krok zpět. Kdo hrál dvojku bude asi celkem spokojený, ale po trojce, nemůžu si pomoct je to pro mě velké zklamání. Kdyby se mi trojka se všemi úžasnými datadisky neustále trošilinku nekousala, tak se vrátím k ní. Takhle dám čtverce šanci. Trojka byla skvělá myšlenka a velký průlom, což se o čtverce říct nedá...A je mi to opravdu líto. :cry: :cry: :cry: Alespoň tak to cítím já.

Offline Profil  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1474 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 148  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]