Poslední návštěva: Právě je pon pro 11, 2017 7:57 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Spekulační koutek TS4 - obecně
PříspěvekNapsal: stř srp 05, 2015 11:16 am 
Moderátorka
Moderátorka

Řekla jsem si, že bude lepší, když budeme mít i spekulační koutek.. :)

Tohle zrovna ani spekulace není - je to trailer k dalšímu datadisku. Nevím no, já sice nehraju, ale zdá se mi to celkem slabý. :) (Téma doplním až po ofiko oznámení a odhalení českého názvu)

Offline Profil  

Předmět příspěvku: Re: Spekulační koutek TS4
PříspěvekNapsal: stř srp 05, 2015 11:25 am 

Zatím jsem viděl jako český název společná zábava , i když to má jiný význam než v EN . No uvidíme . Trailer mně oslnil více než u GTW , tak si to pravděpodobně pořídím ( nevím , jak to pojede současně s TS3 které ted hraju ale tak co :D )

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: stř srp 05, 2015 11:35 am 

Mně se to zdá zajímavý, nejspíš něco na způsob nočního života, ten byl u TS2 a TS3 taky vydaný celkem brzo od vydání hry, četla jsem diskuze na to zatím a docela by mě zajímalo, kdy řada hráčů pochopí, že mazlíčci a počasí nikdy nevyšly dřív jak 2-3 roky po vydání hry, ale stejně se budou vztekat, že to zas nejsou Pets, nechápu upřímně. Podle mě to bude dobrý dodatek, zaujal mě hlavně mixážní pult a plavání v jezírku :)

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: stř srp 05, 2015 2:17 pm 
Milovník pohádek
Milovník pohádek

popri tych zbytočnostiach čo s poslednej dobe vydavajú každy mesiac toto vyzera veľmi zaujimavo. Konečne niečo čo by som si možno aj kúpila. sice to nevyjde tak skoro takže si ešte budem mať čas dobre premyslieť či to naozaj stoji za to ale trailer vyzera super

Sunset valey ja to tiež nechapem všetci na nich len nadávajú kvoli tomu a ešte kvôli batoľatám. neviem kedy pochopia že na počasie si ešte počkáme a batoľatá asi nebudú nikdy lebo to by asi museli prerobit celú hru a s tým sa obťažovať nebudu

Offline Profil  

Předmět příspěvku: Re: Spekulační koutek TS4 - obecně
PříspěvekNapsal: stř srp 05, 2015 7:54 pm 
Moderátorka
Moderátorka

Tak, k novému datadisku je už spekulační koutek ve vlastní kategorii: viewtopic.php?f=65&t=2824

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: pát srp 07, 2015 3:45 pm 

Sunset? A proč až tři roky poté? Mam takovou teorii, že je to tím, že přes klíčové dodatky natáhnou zpět řadu už znuděných hráčů, ale třeba Hurá do práce byl skvělý dodek/balíček (?) a ještě podle mě moc lidí tahat zpět nemusel.

A teda nevím co na tom počasí máte, ale mě celkem irituje ve trojce... nakonec jsem vypnula fáze měsíce, aby neotravovali zombíci, nebavily mě úplňky, jak hra vždycky zahrála tu dramatickou hudbu, tak jsem naskočila, vypnula jsem déšť - hroznej zvuk, hromy a pod taktéž, od sněhu mě bolely oči, pak mi lezlo na nervy že se v létě furt z někoho kouří... na doporučení jsem to do hry přidala a nakonec to celé zase odinstalovala. Jediné co mě bavilo byly líbací budky :D

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: úte srp 11, 2015 2:54 pm 
Královna Druhého Dortu
Královna Druhého Dortu

Bydliště: Momentálně a asi na dlouho Praha, dřív Kral. n. Vltavou, dříve Chomutov a ještě dříve Херсон (UKR)
Já jsem milovala počasí jen ve dvojce, protože s tím přibylo do hry sázení, to mi hrozně chybělo, jinak se mi vždy zas a znova osobně stýská jenom po mazlíčcích, po žádném jiném dodatku ani moc ne a je mi fuk, co přijde další, každý dodatek má něco... :)
V TS4 mi hlavně chybí batolata, ale ty doufám, nebudou dávat do hry formou dodatku, to by mi přišlo hrozně nefér vůči těm, co si ten dodatek nepořídí.
Ale upřímně už jsem přestala věřit, že je vůbec přidají...

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: stř srp 12, 2015 2:08 pm 

Katuska88 píše:
Já jsem milovala počasí jen ve dvojce, protože s tím přibylo do hry sázení, to mi hrozně chybělo, jinak se mi vždy zas a znova osobně stýská jenom po mazlíčcích, po žádném jiném dodatku ani moc ne a je mi fuk, co přijde další, každý dodatek má něco... :)
V TS4 mi hlavně chybí batolata, ale ty doufám, nebudou dávat do hry formou dodatku, to by mi přišlo hrozně nefér vůči těm, co si ten dodatek nepořídí.
Ale upřímně už jsem přestala věřit, že je vůbec přidají...

To si piš, že je přidají formou dodatku. Donutí tak všechny, co je chtějí utratit nehorázné peníze...

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: stř srp 12, 2015 4:33 pm 

Mně už taky přijde, že s těmi batolaty to nějak dlouho okecávaj. Boty na to, že se ve čtyřce vůbec objeví bych nevsadila. Ale doufám. Spoustu lidí batolata otravujou, ale už z principu je nesmysl aby z mimina vyrost školák, je to divný a štve mě to.

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: stř srp 12, 2015 5:49 pm 

Opravdu nechápu, proč někteří zaujímáte tak negativní postoj. Myslím si, že Maxis/EA už svým hráčům The Sims 4 vyšli dost vstříc. V bezplatných aktualizacích přidali téměř vše, co si hráči přáli a jistě budou pokračovat dál, ačkoli "nemusí". The Sims 4 je nová hra s novými možnostmi i předměty, má zcela jiné stanovy.

Offline Profil  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]